Kiedyś pisałem o kierunkach świata, które mają znaczenie w projektowaniu rozmieszczenia pojedynczych pokoi w mieszkaniu albo domu. Dziś, chciałbym poruszyć temat od odrębnej strony, ale również związany z kierunkami świata. Feng shui bo o tym w skrócie, pragnąłbym opowiedzieć, to umiejętność formowania otoczenia, w sposób zapewniający osiągnięcie prognozowanych efektów dla osób które, tą przestrzeń zajmują. Oczywiście nie wyczerpuje to możliwości tej sztuki, ale skupmy się na projektowaniu wnętrz, przez pryzmat feng shui. Strony świata mają tutaj bardzo szerokie znaczenie i nie są one tak samo wybierane dla każdego w ten sam sposób. Ważna jest tutaj data urodzenia z godziną, z której oblicza się cyfrę KUA. Jej wynik jest liczbą od 1 do 9. Cyfry te dzieli się na dwie grupy wschodnią i zachodnią. W zależności do której grupy należymy, dostajemy dobroczynne i nie korzystne dla siebie kierunki świata. Jest ich osiem, cztery przychylne, dla naszego zdrowia, rozwoju, miłości i triumfu oraz cztery niekorzystne związane z niebezpieczeństwami, takim jak nieszczęścia, i niepowodzenia. Mając mądrość w tej kwestii z pewnością łatwiej jest kształtować wnętrza w naszym miejscu zamieszkania albo domu, planując układ mebelków, drzwi czy łóżka do swoich dobrych kierunków.


Zapraszamy na witrynę prawdopodobnie najlepszego studia projektowego na terenie Poznania. Może też być tak, iż poziom obsługi jest na tyle wysoki, że owa inność, a przez to atrakcyjność firmy rozszerza się na Polskę. Projektowanie – zapraszamy.

Ten artykuł jest zbytnio krótki, ażeby zawrzeć w nim przynajmniej początkową wiedzę na której można by było się oprzeć i osobiście przeprowadzić organizowanie. Dlatego zachęcam do lektury feng shui, jest wiele ksiąg opisujących tę sztukę, aby pojąć istotę modelowania przestrzeni wokół nas. Rezydując w subtelnym i przyjemnym miejscu na pewno świetniej będziemy się czuli. Natomiast, gdy będziemy na etapie załatwiania naszego mieszkanka, warto zwrócić się z tym, do projektanta wnętrz, który w sposób przychylny dla naszych potrzeb, trafnie zaaranżuje wszystkie pokoje.